Анкета вчителя

1.     Бабенко Леся Олексіївна.
2.     Дата і місце народження: 09.02.1985р.,
          смт. Шишаки, Полтавська обл.
3.     Домашня адреса: 38000. Полтавська обл.,
          смт. Шишаки,
          вул. Якубовського, 15.
         Моб. телефон – 095-42-15-432.
4. Веб-сторінка: babenkoukr.blogspot.com
5. Навчальний заклад. Закінчила Полтавський педагогічний університет імені В.Г. Короленка у 2008 році. Спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і літератури» Кваліфікація – учитель української мови і літератури та зарубіжної літератури.

6. Місце роботи: Великоперевізька загальноосвітня школа I-II ступенів,
с. Великий Перевіз, вул. Шевченка, 58/а, тел. 94-8-15

7. Стаж - 11 років (педагогічний - 8).

8. Кваліфікаційна категорія: «Спеціаліст другої кваліфікаційної категорії».

9. Відзнаки: подяки від Шишацької районної державної адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту,  «за сумлінну працю та відповідальне ставлення до свого покликання» - 2009р., 2014р.; подяка від Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»  - 2014р.; подяки від адміністрації Великоперевізької загальноосвітньої школи I-II ступенів – «вдячність за успіхи в галузі шкільної освіти, професійну майстерність, педагогічний талант» - 2013, 2014 рр.

10. Класи, в яких викладає вчитель:  5-ий, 6-ий, 9-ий. Українська мова викладання.

11. Тема «Патріотичне виховання на уроках української мови та літератури з використанням інтерактивних методів навчання».

12. Технології: інтерактивні («Мікрофон», «Ажурна пилка», «Дерево рішень», «Займи позицію» та ін), мультимедійні, «Портфоліо», проблемне та проектне навчання, ігрові форми роботи, театралізація навчального матеріалу та ін.

13. Навчальна література:  «Дивослово»,  «Рідна школа»,  «Вивчаємо українську мову та літературу», «Методичні діалоги», газета «Українська мова та література», сайти для вчителів української мови та літератури.
14. Педагогічне кредо:
    «Я – особистість, ти – особистість. Я – важлива людина, і ти – важлива людина.
     Я хочу, щоб мене вислухали, і ти заслуговуєш на те, щоб тебе вислухали.»
Мартін Бубер


15. Педагогічний портрет учителя

Урок для мене, наче море –
На хвилях підійма то вниз, то вгору
В одну хвилину заспокою всіх,
А ось лиш мить – і в класі сміх.
Урок – то штиль для мене і приливи,
Лиш на уроці виростають крила!
Л.О. Бабенко
Ось так кожного дня, окрилена, натхненна, заходить Леся Олексіївна до маленької, але найкращої в світі, школи. Потрапляє в казку, у якій  творить, живе, розвивається, розквіта уже дев’ятий рік. Про неї знають всі: від найменшого до найстаршого. Навіть учні початкових класів, вивчаючи творчість Лесі Українки, сперечаються з учителем, що письменницю звуть Леся Олексіївна, а не інакше.
 Великоперевізька школа – це маленька та міцна родина. Кожен, хто потрапляє сюди, відчуває тепло ніжних обіймів. У 21 рік Леся Олексіївна потрапила у цей куточок раю. І у неї з першої хвилини все склалося якнайкраще.
Леся Олексіївна – це людина з найніжнішою, найтеплішою посмішкою, лагідним поглядом, з найактивнішою життєвою позицією. На її уроках байдужий учень частіше всіх підніматиме руку, а у сумної дівчинки засяє посмішка.
Уроки вчительки – то ніби цікава пригода. За сорок п’ять хвилин учні і порадіють за крапку, яка знайшла свій будиночок, і посумують з мешканцями країни Сльозолий, і посміхнуться, коли вчителька зробить помилку і попросить допомоги у своїх найкращих у світі дітей. Школярі відчувають себе і акторами, і співаками, і відомими мовознавцями – і все це на одному уроці. Надзвичайно важливо дати зрозуміти дітям, що вони найкращі, найрозумніші  - це вдається Лесі Олексіївні, адже для неї кожний вихованець - особливий. Вона не примушує виконувати домашнє завдання, адже для її учнів питання честі зробити вчительку щасливою.
В.Сухомлинський говорив: «Далеко не кожен стане вченим, письменником, артистом. Далеко не кожному судилося винайти порох або велосипед. Але майстром своєї справи має стати кожен». Леся Олексіївна – це майстер своєї справи. Можливо, не кожен з її вихованців стане відомим науковцем чи мовознавцем, але всі її учні знають, люблять та поважають рідне слово. Щоб сподобався урок учителька в одну хвилину може перевтілитися і в акторку, і в співачку, і в найкращого в світі порадника – і все це для того, щоб викликати цікавість та захоплення, адже саме завдяки цьому народжується любов та повага до всього, що оточує. Чого варта її інтонація, коли вона декламує вірші. У слухачів навіть з’являються сльози або щира посмішка.
Леся Олексіївна на всіх своїх уроках невидимої ниткою поваги до рідної землі пронизує душі учнів. У наш час так складно дітям зрозуміти, що їхня Батьківщина – найкраща. Тому намистинку до намистинки у дитячій свідомості нанизує вчителька любов до батьків, повагу до рідного краю  та його минулого, віру в світле, щасливе майбутнє. Леся Олексіївна ніколи не зупиняється на досягнутому, намагається знайти, зрозуміти щось нове. Ці якості прищеплює і своїм вихованцям.

Комментариев нет:

Отправить комментарий